Personel ze Wschodu

Nasza firma od lat prowadzi rekrutację oraz obsługę zatrudnienia pracowników ze Wschodu. Pozyskując dobrych, zmotywowanych pracowników zza wschodniej granicy, pomagamy polskim firmom znacznie ograniczać koszty pracy i sprawnie zarządzać zasobami ludzkimi w ich organizacjach. Posiadając swoje przedstawicielstwa na Ukrainie mamy bezpośredni dostęp do potencjalnych kandydatów. Jesteśmy w stanie ich zweryfikować i odpowiednio przygotować do przyszłych wyzwań związanych z nowym środowiskiem pracy. Dla wygody naszych Klientów zapewniamy pełną obsługę związaną z zatrudnieniem cudzoziemców. W ten sposób zapewniamy w pełni legalną i ekonomiczną optymalizację prowadzącą do znacznego obniżenia kosztów zatrudnienia.

personel ze wschodu pracownicy z ukrainy, białorusi, mołdawii, gruzji

Naszym Klientom oferujemy zatrudnienie cudzoziemców z Ukrainy

 

Nabór pracowników ukraińskich

Pozyskanie pracownika przez nasz oddział HR Quality, odbywa się w pełnej zgodzie z polskim i międzynarodowym prawem. To my przeprowadzamy pracowników ze wschodu przez proces legalizacji ich pracy. W tym celu rejestrujemy oświadczenie informujące o zamiarze powierzenia pracy obywatelom Ukrainy na okres 6 miesięcy oraz pomagamy przyszłemu pracownikowi uzyskać wizę w Konsulacie RP na Ukrainie.

Bierzemy na siebie wszystkie obowiązki

Zdejmując z naszych Klientów całość formalnych obowiązków, nasza agencja oferuje użyczenia Ukraińców w Polsce. Zajmujemy się również organizacją zakwaterowania oraz pomocą ze strony tłumaczy i innych specjalistów naszego personelu. Dbamy o to, by wszystkie trzy strony były w stałym kontakcie i na bieżąco załatwiamy wszelkie sprawy, które się pojawią. Asystujemy również przy przedłużaniu wiz z pozwoleniem na pracę po okresie 6 miesięcy.

personel ze wschodu pracownicy z ukrainy, białorusi, mołdawii, gruzji

Masz pytania?

A może poszukujesz pracowników?

Skontaktuj się z nami