O nas

O FIRMIE

Agencja pracy HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp. k.działa na polskim rynku w oparciu o wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 12982. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej, świadczącą kompleksowe usługi z branży HR.

W swej działalności kierujemy się wartościami w dążeniu do kreowania stabilnego środowiska biznesowego. Uważamy, iż to właśnie dzięki funkcjonowaniu według wartości nasza firma  buduje trwałe relacje oparte na zaufaniu. Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy każdego dnia z pasja realizują powierzone zadania.

POZNAJ NAS

Łukasz Gwizdała

Członek Zarządu HR QUALITY POLSKA sp. z o.o. Sp.k.
Od wielu lat związany z biznesem, zarządzaniem operacją w przedsiębiorstwach z branż: HR, Logistyka, Bankowość i Finanse. Rozwój kariery w branży Doradztwa Personalnego jest następstwem zaangażowania w pomoc osobom, które nie potrafiły odnaleźć się na rynku pracy ze względu na stan zdrowia lub długotrwałe pozostawanie na marginesie rynku pracy. Prywatnie miłośnik motocykli, zimowych sportów i aktywnego spędzania czasu.
HR Quality Grzegorz Boczoń

Grzegorz Boczoń

Prezes Zarządu HR QUALITY POLSKA sp. z o.o. Sp.k.
Miłośnik podróży, golfa, tenisa ziemnego oraz książek. Zafascynowany Stanami Zjednoczonymi oraz Bliskim Wschodem. Jako Dyrektor Zarządzający kierował trzecią największą agencją pracy tymczasowej w Polsce zatrudniającą osoby z orzeczeniami o niepełnosprawności - spółką A-trybut Polski HR S.A. Pełnił również funkcję Prezesa Zarządu i Dyrektora Zarządzającego w agencji Polski HR Temporary Work.
HR Quality Andrzej Stec

Andrzej Stec

Członek Zarządu HR QUALITY POLSKA sp. z o.o. Sp. k.
Praktyk biznesu dla którego największą wartością są ludzie. Jako dyrektor z wieloletnim doświadczeniem w branży eventowej odpowiedzialny był za zarządzanie dużymi przedsięwzięciami i projektami. Współpracował z działami HR największych firm w Polsce. Prywatnie meloman, miłośnik motoryzacji, sportów oraz książek, szczególnie w zakresie psychologii, coachingu, zarządzania oraz biograficznych.

CZYM SIĘ KIERUJEMY

Kultura organizacyjna

Kultura organizacyjna HR Quality to zbiór wartości będących drogowskazem do dalszego rozwoju firmy.

HR Quality to przede wszystkim – wyjątkowi ludzie, pełni pasji i zaangażowania, którzy codziennie promują wartości i ideały społecznej odpowiedzialności biznesu. To oni tworzą unikalny klimat organizacyjny i sprawiają, że firma odnosi sukces.

Kultura organizacyjna HR Quality to zbiór zasad i wartości będących dla firmy drogowskazem do dalszego rozwoju. Długofalowe cele organizacji mogą być realizowane tylko w oparciu o stabilne filary. Są nimi między innymi: szeroko rozumiany szacunek dla ludzi, nieustanny proces doskonalenia i podnoszenia świadomości oraz wyjątkowe podejście do działalności charytatywnej i pracy na rzecz lokalnej społeczności.

Dzięki zapewnieniu stabilności zatrudnienia, ale też bieżącego wspierania pracowników i ich rodzin, firma stworzyła specyficzne, twórcze środowisko pracy uzyskując trwałą przewagę konkurencyjną.

Filozofia działania HR Quality

Realizując się w pracy, tworzymy lepszy świat dla wszystkich.

Praca zespołowa, optymizm, kreatywność, elastyczność, kompleksowość proponowanych rozwiązań oraz jakość i szacunek dla klienta to kluczowe atrybuty naszej filozofii działania.

Od samego początku staramy się tworzyć takie środowisko pracy, w którym każdy czuje się swobodnie, a zarazem które dostarcza pewnego rodzaju wyzwań oraz możliwości samorealizacji i w którym znajdowane problemy postrzega się jako okazję do wprowadzenia usprawnień. 

Dlatego też, dynamicznie się rozwijając, cały czas promujemy tę wyjątkową dla nas, rodzinną atmosferę, u podstaw której leży zaufanie, uczciwość, lojalność i otwartość.

Wyróżnia nas również nieustanne dążenie do zdobywania nowych umiejętności i podnoszenia swoich kwalifikacji. 

Cieszymy się z możliwości realizowania trudnych zleceń oraz nowych tematów, ponieważ dają nam możliwość zaproponowania rozwiązań wykraczających poza standardy oraz przyjęte szablony. To z kolei inicjuje niekończący się proces ewolucji naszej Organizacji.

Wizja, misja, wartości

Wizja:

Stać się jedną z najbardziej wpływowych firm na rynku doradztwa personalnego w Polsce

Wartości:

Szeroko rozumiany szacunek dla ludzi i środowiska

Misja:

Świadczyć na najwyższym poziomie usługi doradztwa personalnego, które wpływać będą na rozwój przedsiębiorstw naszych Klientów w oparciu o poszanowie pracowników.