O firmie HR Quality Payroll

HR Quality Payroll

kadry / płace / obsługa księgowa

O FIRMIE

HR Quality Payroll sp. z o.o. oferuje Państwu najwyższej jakości kompleksową obsługę procesów kadrowo-płacowych oraz księgowych.

Proponowane przez nas rozwiązania pozwalają naszym Klientom zredukować koszty ponoszone w zakresie administrowania tymi obszarami oraz oszczędzić czas, który mogą poświęcić na rozwój w kluczowych obszarach swojej działalności.

Współpraca z nami to:

  • bogate doświadczenie naszych specjalistów i doskonała znajomość bieżących regulacji prawnych,
  • elastyczne rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb,
  • możliwość obsługi bezpośredniej z wizytami lub dyżurami naszych pracowników w siedzibie Klienta,
  • gwarancja jakości i terminowości realizowanych usług.

POZNAJ NAS

Mariola Sosin

Prezes Zarządu HR Quality Payroll sp. z o.o.
Absolwentka Zarządzania i Marketingu na Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości oraz Rachunkowości na Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Specjalista w zakresie prawa pracy i obsługi kadrowo-płacowej z wieloletnią praktyką. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała zarówno w biurach rachunkowych, jak i w spółkach o rozbudowanej strukturze i dużym zatrudnieniu. W pracy najważniejsze są dla niej profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego klienta i partnerska współpraca. Prywatnie miłośniczka sensacyjnej literatury skandynawskiej i słodkich kulinarnych eksperymentów.

Co oferujemy?

OBSŁUGA KSIĘGOWA

Świadczymy pełny zakres usług w ramach księgowości rachunkowej, finansowej oraz zarządczej dla podmiotów o różnych formach i profilach działalności.

Nasze działania nie ograniczają się tylko do prowadzenia ksiąg rachunkowych. Wybierając współpracę z nami nasi Klienci mają pewność, że weźmiemy pełną odpowiedzialność za prowadzenie spraw księgowych, a także dobierzemy najkorzystniejsze rozwiązania księgowe i podatkowe dla ich firm.

W ramach naszej oferty proponujemy również pomoc przy zakładaniu działalności gospodarczych i spółek handlowych a także kompleksowe doradztwo podatkowe.

OBSŁUGA KADROWO - PŁACOWA

Zapewniamy outsourcing kadrowo-płacowy zarówno dla małych działalności gospodarczych jak i dużych przedsiębiorstw.

Prowadzimy administrację pracowniczą opartą na wszelkich dostępnych formach zatrudnienia. Posiadamy doświadczenie w obsłudze kadrowo-płacowej osób niepełnosprawnych, cudzoziemców, delegowaniu pracowników za granicę, a także rozliczaniu kierowców.

Nasi specjaliści zapewniają fachową obsługę na każdym etapie procesu zatrudnienia, włączając w to również prowadzenie dokumentacji pracowniczej.

RAZEM PRACUJEMY NA WSPÓLNY SUKCES!

payroll hrquality

Szukasz korzystnych rozwiązań w obszarze kadrowo – płacowym lub księgowym?

Zapraszamy do kontaktu